ШАНОВНІ СІЛЬСЬКІ ГОЛОВИ І ДЕПУТАТИ СІЛЬРАД, СЕЛЯНИ!

Наш сайт врешті-решт запрацював. Ще не зовсім досконало, ще будемо “доводити” його, але одне завдання ми вже можемо виконувати – знайомитися і об’єднуватися.

І це потрібно робити якомога скоріше.

ЧОМУ?

Та тому, що саме зараз вищі органи влади активно опрацьовують проект змін до Конституції України “в частині децентралізації влади” і  адміністративно-територіального устрою держави.

Тобто з питань, які напряму стосуються нас з вами, селян, долі кожного з нас і українського села загалом.

АЛЕ ГОТОВЛЯТЬ ЦІ ЗМІНИ БЕЗ НАС!!!

Більше того – із залученням до обговорення “реформи”, замість селян,  кількох  політичних проституток на кшталт керівників незаконно створеної Всеукраїнської асоціації громад, які вже багато років поспіль працюють не на село, а на антинародну “політичну еліту”.

Які насправді є не захисниками селянських інтересів, а запроданцями і зрадниками села.

Тому ми маємо негайно добитися, щоб нас почула Комісія з питань правової реформи, яка готовить Президентові України пропозиції щодо внесення змін до Конституції України, і щоб нас почув особисто Президент України.

Вони почують нас тоді, коли нас буде багато. Обов’язково почують !

Тому – відкиньте песимізм, забудьте “ніхто нас не почує”, реєструйтеся на сайті, виходьте на зв’язок через рубрику “ВАШЕ СЛОВО”, і підписуйте Звернення до Президента України, текст якого публікується тут.

МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

 

Президенту України

   В. Зеленському

    

Вельмишановний пане Президенте України!

 Ми, сільські голови і депутати сільрад, прямі представники українського селянства, звертаємося до Вас як до глави держави і гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина із закликом здійснити наступні надважливі для України заходи:

1.негайно припинити порушення наших конституційних прав і свобод, знищення   українського селянства, повалення конституційного ладу України, що вчиняються політиками і держслужбовцями шляхом так званого добровільного «об’єднання громад».

       Тобто, припинити протиправні дії усіх органів влади щодо “об’єднання громад” у неконституційний спосіб.

 1. негайно провести реальну децентралізацію влади, а саме повернути усім існуючим сільрадам усі раніше відібрані у них повноваження і юрисдикцію – в тому числі право розпорядження землями та природними ресурсами на всій території сільради, з територією за межами села включно, та право на однакові з так званими містами обласного значення джерелами бюджетних надходжень.

Тобто, припинити політичну, правову і бюджетну дискримінацію сільрад – а відтак селян, сільських громад. 

Тільки повернення усім сільрадам повноважень і юрисдикції, яких вони були позбавлені в минулі роки в процесі централізації, узурпації влади, та наділення їх новими повноваженнями відповідно до вимог часу дійсно буде децентралізацією влади.

Все, що під цією назвою відбувалося в минулі роки, є вищезазначеними тяжкими антинародними злочинами – і нічим іншим.

        Ви тільки вдумайтеся:

        – понад третина населення України, що є селянами, з лютого 2015 року внаслідок явно антиконституційних змін законодавства і протиправних діянь органів влади позбавлені права на місцевий референдум – результати якого тільки й можуть бути підставою для “об’єднання громад”;

​     – зміст та обсяг існуючих політичних прав мільйонів селян внаслідок ліквідації тисяч сільрад різко звужуються. Сільська громада позбавляється конституцїйного права на власний представницький орган влади, можливості селян бути обраними до місцевого органу влади у рази зменшуються, доступність влади втрачається, можливості отримання громадянами послуг органів влади на порядки погіршуються.

     – внаслідок ліквідації тисяч сільрад грубо порушується визнаний і діючий у всьому цивілізованому світі  принцип повсюдності влади, який полягає у наявності виборного органу влади у кожній громаді.

Тобто, в результаті «реформи» на сільських територіях, які складають 98% території України, ліквідуються представницькі органи влади, скасовується суверенітет народу і впроваджується безвладдя, Україна перетворюється на “дике поле”, де пануватиме не закон і легітимна влада, а свавілля, бандитизм і анархія;

       – у селах, де ліквідовано сільради і відповідні місцеві бюджети, автоматично щезають школи, дитсади, ФАПи, клуби, пошти й усі інші соціальні заклади, внаслідок чого завдається колосальної шкоди умовам проживання людей, народжуваності та здоров’ю дітей, селяни позбавляються можливості існування;

       – жодної добровільності у так званому добровільному “об’єднанні  громад” не було й нема – воно проводиться під шаленим адміністративним тиском, шляхом обманів та утисків. Головним аргументом шантажу є субвенції: не погодишся на “об’єднання” – залишишся без фінансування;

          – жодного реального «об’єднання громад» внаслідок цієї псевдореформи ні де-юре, ні де-факто не відбувається – і відбутися не може апріорі. По-перше, таких одиниць адміністративно-територіального устрою, як “об’єднані територіальні громади”, нема й не може бути, тому що громади – це люди, а не якісь земельні масиви. По-друге, розташовані одна поблизу іншої легітимні  сільські громади, більшості з яких вже сотні років, маючи суміжні території, після “добровільно-примусового об’єднання” продовжують існувати як самостійні суб’єкти права. Вони й далі мають продовжувати існувати – тому що історично сформований баланс їх територіальних інтересів є запорукою територіальної цілісності та соборності України.

        Відтак, вся суть «об‘єднання» полягає тільки в тому, щоб дати трохи більше коштів так званому адміністративному центру фейкової «ОТГ» – за рахунок приречення всіх остальних «членів ОТГ» на вимирання;

      – жодної необхідності в “об’єднанні громад” з метою досягнення їх фінансової спроможності нема, ця надумана причина є повною маячнею. Скільки голих і босих не об’єднуй, вони від того ні поодинці, ні гуртом багатшими не стануть. Запорукою фінансової самодостатності сільської громади є в першу чергу не її чисельність, а повноправність сільської громади і відповідної сільради на всій їхній території, з усією територією сільради (читай – сільської громади) за межами села включно.

          Будуть повноваження – будуть гроші, і не треба буде нікого насильно “об’єднувати”.

Цей перелік явних і грубих порушень  Конституції України і руйнації української державності можна продовжити, але й без того зрозуміло, що українські селяни грубо уражені в правах – із правом на життя включно. Щось подібне було свого часу за часів царизму і сталінізму, але в державі, що претендує називатися правовою і демократичною, таке неприпустимо.

На жаль, вищезазначені «реформи» 2014-2019 років після Вашого обрання Президентом України не припинені, навпаки, уряд Гончарука ще й запланував поглибити їх – вирішили «скасувати добровільність», та ще й уп‘ятеро зменшити чисельність районів!

Скажіть, будь ласка, який ідіот Вам сказав, що треба зменшити кількість райцентрів ?!

Кому вони заважають і яким це чином від їх ліквідації  стане краще?

Хіба не зрозуміло, що селяни не можуть обходитися без багатьох життєво-важливих речей, яких нема у селах і які є тільки у райцентрах?

То як ми маємо після віддалення райцентру  на сотню кілометрів від села добиратися до нього, коли зараз і за 10-15 кілометрів по убитій дорозі добратися непросто ?!

Слава Богу, Ви вже прогнали частину йолопів із влади, ми Вам за це дуже вдячні – тепер відкиньте геть їх ідіотські й антинародні ідеї!

Припинити вищезазначені кричущі порушення наших прав, злочини можновладців проти нас – Ваш службовий обов’язок як глави держави і гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина. Відповідні повноваження Ви маєте. Зробити все необхідне можна швидко і легко: указами Президента України терміново зупинити дію актів Кабміну, що стосуються “об’єднання громад”, та скасувати акти державних адміністрацій із цих же питань, в тому числі так звані Перспективні плани об‘єднання громад – вони всі є наскрізь антиконституційними і антинародними.  А потім і закони привести у відповідність до інтересів народу та Конституції України.

Так само швидко, належними юридичними заходами, можна провести справжню децентралізацію влади, встановити реальне народовладдя, демократію, що Ви обіцяли під час виборів. Просимо долучити наших представників до роботи над проектами відповідних актів, у тому числі над проектом змін до Конституції України.

 

 

З повагою,

 

_______                  ______________   _________________________________________

 Підпис,                               Прізвище, ініціали,         Сільський голова села …. району ….. області

 

_______                  ________________    ________________________________________

Підпис,                                   Прізвище, ініціали,     Депутат ……. сільради …. району ….. області 

130 коментарів до “ШАНОВНІ СІЛЬСЬКІ ГОЛОВИ І ДЕПУТАТИ СІЛЬРАД, СЕЛЯНИ!

 1. Berenice (Montbrelloz) Відповісти

  Hey! I understand this is somewhat off-topic but I needed to ask.

  Does managing a well-established website such as yours require a large amount of work?
  I am completely new to blogging but I do write in my journal daily.
  I’d like to start a blog so I can easily share my experience and thoughts online.
  Please let me know if you have any kind of suggestions or tips for new aspiring blog owners.
  Appreciate it!

  My web page … why ps4 games

 2. Anne (Wolferlow) Відповісти

  Hey there! I simply wish to offer you a huge thumbs up for your excellent info you’ve got right here on this post.

  I will be coming back to your web site for more soon.

  Feel free to surf to my page asmr of (j.mp)

 3. Benito (Dallas) Відповісти

  Greate article. Keep writing such kind of info on your blog.
  Im really impressed by it.
  Hello there, You have performed an incredible job. I will definitely digg it and in my opinion suggest to my friends.
  I am sure they will be benefited from this website.

  My blog post: Princess

 4. Bell (Leysin) Відповісти

  What i do not understood is in reality how you are no longer actually a lot more smartly-liked than you might be right
  now. You are very intelligent. You understand thus considerably when it comes
  to this topic, produced me for my part believe it from numerous varied angles.
  Its like women and men don’t seem to be fascinated until
  it’s something to do with Girl gaga! Your own stuffs great.
  All the time deal with it up!

  Feel free to surf to my web page; scoliosis surgery off

 5. Priscilla (Felegara) Відповісти

  Simply want to say your article is as astounding. The clarity in your
  post is just great and i can assume you are an expert on this subject.
  Well with your permission let me to grab your RSS feed to keep up to date with forthcoming post.

  Thanks a million and please carry on the rewarding work.

  Check out my website :: quest bars or (bit.ly)

 6. Benedict (Upper Diabaig) Відповісти

  I am extremely impressed along with your writing talents as
  neatly as with the layout for your weblog.
  Is this a paid topic or did you modify it your self? Either way stay up the nice high quality writing,
  it is uncommon to peer a great weblog like this one these days..

  my webpage … Theodore

 7. Віктор. Відповісти

  Підтримую на сто відсотків. 140 стаття Конституції України !!! Її , ніхто не відміняв ! Усю повноту прав органам місцевого самоврядування ! Без так званих об’єднань!!!

 8. Лідія Відповісти

  Децентралізація влади, тобто об”єднання територіальних громад, це знищення українського села, та України, в цілому. Забравши повноваження в сільських радах, це розпорядження землями за межами населених пунктів, це одна із самих ганебних законів якібули прийняті попередніми владами.Також, люди які проживають в населених пунктах, більшістьпохилого віку-кому вони потрібні будуть на чужих селах, як їм туди добиратися,адже в селі сільська рада знає ким, чим хто дихає.Тому я була, є і буду проти такого ганебного Закону.

Ваше ім'я та коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.