Шановні сільські голови, депутати сільрад, селяни!

Можновладці знищують село, народовладдя і українську державність шляхом антиконституційного, фіктивного «об‘єднання громад».
Ми зупинимо цей злочин. Наша мета – негайне припинення незаконних «об’єднань громад», надання існуючим сільрадам всіх необхідних їм повноважень, в тому числі з розпорядження землями і природними ресурсами за межами села, бюджетних надходжень тощо. На це спрямована велика юридична робота, що ведеться вже тривалий час, наразі для посилення боротьби створено Всеукраїнське об‘єднання сільських голів, депутатів сільрад і селян «Порятунок села».

Ми переможемо тим скоріше, чим швидше об‘єднаємося.

Понад шість тисяч сільських голів, десятки тисяч депутатів сільрад, мільйони селян, що не підкорилися багаторічному жорсткому адміністративному тиску і не пішли на облудне «об‘єднання» – це велика сила, яку почують і горе-реформатори, і весь світ.

Як ми маємо діяти?
Перш за все – встановлюємо зв‘язок через цей сайт. Він побудований так, що кожен із вас може безперешкодно зайти на нього, залишити свої контакти, написати коментар, статтю, надати пропозиції.

Дати можливість нам спілкуватися між собою – одна з головних задач сайту. Наприкінці 2019 року нам не вдалося запустити сайт через те, що розробники дуже ускладнили доступ до нього – тепер це усунуто.

Друге. На сайті будуть обговорюватися і публікуватися наші колективні вимоги до органів влади, через сайт буде здійснюватися збір підписів під ними.

Третє. З метою надання фахової юридичної допомоги на сайті будуть публікуватися проекти рішень сільрад, загальних зборів селян, позовних заяв, повідомлень до правоохоронних органів, інших документів, спрямовані на захист конституційних прав кожної сільської громади, кожної сільради – в першу чергу на захист від насильницького «об‘єднання».

Будь-яке важливе для села, селянина питання буде предметом роботи сайту і ВО «Порятунок села».

Тож доєднуйтеся, починаємо!


З повагою, голова ВО «Порятунок села» Аркадій Корнацький